| undercover01 a întrebat:

Ce bicicleta detineti?

6 răspunsuri:
| Kerli a răspuns:

DHS, rosie, 2 roti, 2 frane, 12 viteze, multe lanturi, bara de protectie, scaun(sa), ghidon, pedale, putina rugina, roata din spate continuu dezumflata....ma rog, am multe amintiri alaturi de ea

| paulpaul25 a răspuns:

Un Cross si un Focus! De ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tohan, a fost a lui bunicu, dar inca merge!

| ovidiu8msn a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce roti si mai ales ce cauciucuri are?
Ce tip si dimensiuni au cauciucurile? Vreau sa reconditionez un tohan din 87 si nu are cauciucurile corespunzatoare.

| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

Dhs...(nu mai stiu cum era), culoare rosie, cu suspensie.....nu prea stiu multe despre biciclete.

| Carstescu97 a răspuns:

Cu 2 roti