| alexutzu00791 a întrebat:

Ce programe detineti in computerul dumneavoastra?

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar...de ce intrebi?
Te pomenesti ca o sa vrei sa stii si daca au licenta. laughing

| M4RK a răspuns:

Foarte multehee hee de modificat poze, ...nu le insir pe toate

| zerozero a răspuns:

Audacious, GnomeBaker, Leafpad, GNOME Commander, Sun VirtualBox, ISO Master, Mplayer, Sound Converter, Thoggen DVD Ripper, GTK-Record, Bluefish Editor, OpenOffice 3. 1, Deluge, Firefox, Google Earth, Opera, Pidgin, qFTP, GIMP Image Editor, Cheese Webcam Booth, Glx Girs. etc. (on Linux)

| zerozero a răspuns:

Eu nu am nevoie de licenta!batting eyelashes

| antonius74 a răspuns:

La mine e simplu: driverele, firefox, yahoo messenger, office 2007, avg antivirus, xilisoft ultimate video converter, vdownloader, cccp (codec) si cam atat...

| alex555 a răspuns:

Pai vreo 70 de programe.de la avg, winamp, bsplayer, yahoo, skype, alonia, office-ul, mozilla.......carti de vizita, de telefoane, de cantarit greutatea dupa inaltime.....si n-am terminat.toate functioneaza fara nici o problema

| Danut4 a răspuns:

Multe you?

| mihaa a răspuns:

Faronics deep freezewinkingcel mai tare soft si cred ca am zis totulwinking

| Aurelia a răspuns:

MP3 Recorder, Winamp, HyperIM, Yahoo Multi-Messenger...nu mai stiubig grin

| bittersweet a răspuns:

Incepand de la cele pentru muzica(winamp), filme (bsplayer, mv2player, vlc), modificat poze (photo scape), navigare internet (firefox, opera)... pana la messenger, windows live messnger, winrar, office, adobe... etc etc big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De toate. Câteva din ele: Unlead Video Studio, Picasa, BitDefender Total Security 2010, Chrome, Office 07, PowerDVD, etc.
Sistemul este Windows Vista (Premium 64-bit SP2).
Ah da... toate sunt cu licență. Probleme 0 (zero).
Nebun/maniac care dă bani pe programe? Doar în cantități mici, multe dintre ele sunt OEM-uri venite cu sistemele, iar altele sunt freeware sau câștigate.