| l0riiii a întrebat:

kiss
am si eu o problemasad
stiti ca se apropie Valentine's Dayhee hee
eu il plac pe 1 baiat de 4 ani:-s
si acum m-am imprietenit cu el si suntem ca fratii, ne intelegem extraordinar de bine.
a spus ca ma place foarte foarte mult, eu inca il plac...si stiti ca ziua indragostitilor este luni, si dragobetele[ziua indragostitilor]nu inseamna doar cadouri pentru iubiti soti sotii amantilaughingrolling on the floor, inseamna si un dar cuiva foarte drag, si m-am gandit sa ii fac un cadou, dar nu stiu cethinking sa nu fie ceva scump, si sa fie facut manual daca se poate[sa fie facut cu mainile mele]hee heedaca nu, niste idei ce sa ii cumpar[un cadou potrivit pentru un baiat de 13 ani]

multumesc mult TPU, sa nu dati raspunsuri urate ca va dau stupid si spamsadsad

celorlalti va adaug la prieten + fundita+folositor!

mersi >anticipatbig grin<
pa, pakisskiss

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Pai thinking stiu eu fa`i un fel de felicitare in care sa-i scrii ceva si poti sa `i iei din comert sunt 2 lei km asa... o inimioara sub for ma de lantisor. o parte o iei tu si o parte el e ceva simbolic love struck

4 răspunsuri:
| minnieee a răspuns:

Poti cauta vreun magazin sau vreun site de hand-maduri si sa alegi de acolo ceva specific prieteniei sau zilei indragostitilor.Sau fa-i o bratara din ate ca am vazut ca multi baieti poarta.

| drumulspreiad a răspuns:

Pai nu stiu exact. poti face o felicitare, un desen ceva.sau poti scoate niste poze cu voi 2 si le pui in rama:d

| l0riiii explică:

Multumesc fetelor pentru raspunsuri:*sunt chiar draugte, imi vine sa va dau la toti funditelove struckma voi decide:Xva pupppplove struckva dau folositot:X:*:*si apoi fundite:*

| Bombonicăăăă a răspuns:

Eu zic sa cumperi niste plastelina care se coace in cuptor si poti sa faci o inima o tai in doua dar cu colturi si pe o paret scrii lo si pe una ve