| AnAnGeLWiThOuTnAmE a întrebat:

Ce cadou as pute cumpara unei profesoare? ma inteleg super bine cu ea dar de la anul nu voi mai face ore cu ea si vreau sa-i cumpar un cadou de ziua ei (care este mai incolo) dar nu stiu ce sa- iau.precizez ca-i place sa citeasca dar cred ca are multe carti asa ca slabe sanse sa gasesc o carte pe care nu a citit-o...

Răspuns Câştigător
| xenocid a răspuns:

Din timp ce este profesoară ai putea să-i cumperi un pix / stilou ( set ) foarte okay "înrămat" cumva, într-o cutie foarte prezentabilă sau ai putea să încerci cu un parfum de calitate, desigur într-o variantă mai subtilă într-un recipient mai mic, în niciun caz gen Rexona.