| L0r3na a întrebat:

Trebuie sa-i fac un cadou unei colege de Craciun, fiecare ne facem cadou intre noi, iar eu am "cazut" cu o fata pe care nu o cunosc foarte bine si nu prea stiu ce i-ar place. Imi puteti da idei de cadouri pe care le-ati primit/facut si v-au placut? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| StarkWolf a răspuns:

Poti sa ii cumperi ceva simbolic ca sa il pastreze.
Ex: o cana editata cu o poza sau scris,un tricou,o agenda frumoasa,o rama foto,un breloc,un portofel, o clepsidra frumoasa si multe altele.
Alege de pe site-ul asta, poate gasesti ceva ce-ti place :http://www.fungift.ro/. Ar trebuie sa iti gasesti ceva placut. Sper ca ti-am fost de ajutor! Succes!

1 răspuns:
| 愛日本 a răspuns:

Dulciurile! love strucklaughing
Oricui îi plac, daca nu-i plac atunci e ciuuuudat! :s laughing
Ca să ştii care e cadoul potrivit, întreab-o pe cea mai bună prietena a ei sau pe cineva mai apropriat ei.
Haine. Sunt un cadou minunat dar foarte are grijă la gusturi! Uita-te cum se îmbracă şi încearcă să-i iei ceva asemănător.