| anonim_4396 a întrebat:

Care ati primit incaltaminte cadou de Craciun? si de care?

3 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Eu am primit o pereche de cizme din piele naturala intoarsa cu un toc destul de mic si foarte comode, albastru inchis! Imi plac ca merg atat pe fusta cat si pe blugi si arata super bine dar si pretul f piperat ca doar e pielehee hee

| GOODLUCK a răspuns:

Eu am primit niste Botine cu toc superbe! Le ador absolut, si in plus sunt de firma :Guess.Am aici o poza sugestiva :http://www.maxoutlet.ro/products/Botine-GUESS-Negre.html
Ca si astea dar nu-s decupate :X:X

| DracusorImpielitat a răspuns:

Eu am primit cizme UGG australia originale, gri. Sunt superbe, le ador, si ma fac sa par mai inalta de la distanta.