| razadeluna a întrebat:

Ce cadou ati primit de Craciun ?

11 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Am primit de la iubitul meu un catelus mare de plus. love struck Si cativa banuti de la mama si mamaia. happy Si o raceala idioata. sad

| BuBuLyNa a răspuns:

Haine, dulciuri si o plimbare cu ATV.hainele sunt super(costum de craciunita, o bluza cu bolerou, o bluza cu gluga si o fustita)

| Aerosmith a răspuns:

Camera web, haine, bani, fericire, dragoste. Chestii din astea.

| Ann™ a răspuns:

Un joc pe nume Wii, haine [love struck], o rama de poza, panze si culori, bani, o geaca si dulciuri multe happy

| Smokethatshit a răspuns:

Nimic este cuvantul de baza.

| Blnda17 a răspuns:

Dragoste, sanatate, ziua nepoatei mele :X, fericire si implinire.Nu imi mai trebuie altceva.

| Blnda17 a răspuns:

Multumesc @traficantadesentimenteroz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ube si doi ursuleti.
Oare am zis asta de 45 de ori sau de 60batting eyelashes.
Da dc esti thu asa curioasa si intarziathabatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@me_15_years_old sa iti traiasca nepotzica love struck.

| natalya a răspuns:

Un parfum, bluza, bani si din nefericire o despartire de prietenul meustraight face

| serii a răspuns:

Nu ceia ce mi-am dorit cel mai mult.