| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou ati primit de Craciun?

28 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Cateva haine si dulciuri.Sarbatori fericite!

| Bishop a răspuns:

Money laughing

si un telefon

| JeSa a răspuns:

Pe mos craciuntongue, dar tu?

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Mos Craciun anul acesta mi-a adus ceea ce este mai important: DREAGOSTEA FAMILIEI si SANATATE.
Acesta este pentru mine cadoul cel mai de pret si nu imi voi dori niciodata altceva.
Craciun Fericit! La multi ani!

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Eu am primit un bibelou si dulciuri. Tu ce ai primit? big grin

| ralucaralu a răspuns:

Eu am primit o pereche de cercei de argint, o caicula f draguta si moneylaughing

| Cryssy a răspuns:

Am primit cativa banuti de la mama si mamaia mea si posibil urmeaza sa mai primesc.
Dar nu am nevoie de nimic material. Daca sunt sanatoasa si fericita nu mai am nevoie de nimic. Daca am iubire in viata mea.restul nu mai conteaza.

| andrei123 a răspuns:

O masa de fotbal si un parfum!

| ☆ Danny☆ a răspuns:

Buna!
Foaaarte multe! O lenjerie de pat cu Mickey Mouse si Minni, un dictinar Englez-Roman, un atlas Geografic scolar, o carte "Malul Marii", un boc de desen, acuarele, culori o pereche de pijamalute, o camasa de noapte, o cana cu un mos de ciocolata dela Milka si 3 portocale. A fost cel mai bogat Craciun!

| eubahhh a răspuns:

50eurowinking

| dragalasica a răspuns:

Ssst.secret!

| T30D0RA a răspuns:

O pereche de botine, o pereche de cercei si muuuulta ciocolataaa! love struck

| di@n@ a răspuns:

O pereche de cercei de argint, multe, multe esarfe de matase si dulciuri, aaaa am uitat, mosul am fost EU.

| maddy_1722 a răspuns:

O trusa de machiaj, un strugurel, o pijama, dulkiuri si o trusa de la DOVE

| sfo a răspuns:

Nimic sad

...pentru că am primit de Nickolaus prea multehee hee

| Milk Swan a răspuns:

Roata Olarului... Doamne ce greu e sa faci la ea! Si DULCIURI! Miammmm. O bluzita de la KIABI, noul magazin, o agenda, un pix roz, dar am primit carnetul de d-na invatatoare, care l-au ascuns parintii si l-au pus in cadoul de Craciun: FB PE LINIE! SI LA MATE! Sunt ffffff. fericita!

| AneZniP a răspuns:

O jeaca un nokia 6303 clasic o oja multe dulciuri

| byiju a răspuns:

Eu am primit dulciuri, fucte, bani si pe cei dragi care au fost alaturi de mine.

| andr14 a răspuns:

Un telefon, dulciuri, s. a. m. d.happy

Răspuns utilizator avertizat
| fashionglamgirl a răspuns:

O camasa[gen rochie], dulciuri si 200 de lei.

| dnirinel a răspuns:

Http://www.versu.ro/Dan Irinel -10366.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic din ce mi-am dorit fiindca nu mi-am dorit nimic
doar daca nu lowm in discutie ce mi-am dorit subtil :un aparat de 10 mpx cu bateriile lui un telefon nou o carti un laptop alianware s. a. m. d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-am facut sperante si se pare ca am gresit, sunt vinovata, de aceea n-am primit nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am primit carti

| LaMisto a răspuns:

2 lanturi de aur si o pereche de cercei, flori, tort, haine, bani:d...nah a fost ziua meabig grin

| Gabitza_1479 a răspuns:

Un telefon now, banutzi si hainutza tie?kisskisskiss