| SnowWw a întrebat:

Ce cadou sa ii cumpar la un coleg? Ca nu stiu ce sa-i cumpar, el fiind baiat si eu baiat cam greu.Va rog dati-mi niste idei.

Răspuns Câştigător
| Abecedare a răspuns:

Un parfum,o minge,un set de pictura,carti,caiete,stilouri,pixuri,ochelari de soare,o lanterna,o haina,un bibelou,o pereche de manusi,un set de linguri,o perna, o enciclopedie, un pazzle 3D sau simplu,o husa de telefon,niste creioane,un pachet de carti,niste CD-uri cu muzica,un ghiozdan nou,o ascutitoare, o tastatura sau un mouse sau niste casti, o masinuta! Ceva sa ii placa.Depinde ce varsta aveti si ce preferinte are el!

5 răspunsuri:
| cromartie a răspuns:

Depinde de varsta si buget

| SnowWw explică (pentru cromartie):

Varsta 15, si bugetul cat de cat

| cromartie a răspuns (pentru SnowWw):

Vrei sa facem schimb de bannere?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

* carte
* obiecte vestimentare (bluza, tricou, pulover, hanorac, camasa)
* curea
* tricou personalizat
* cana personalizata
* memory stick de capacitate mare
* MP3 sau MP4 player
* casti pentru MP3 sau MP4 player
* CD-uri audio cu muzica preferata
* aparat foto digital
* album foto
* parfum, apa de toaleta sau aftershave
* minge de baschet sau de fotbal
* racheta de tenis
* palete ping-pong
* bilet la concertul artistului preferat
* abonament la o sala de forta
* bilet la meciul echipei preferate
* sticla de vin sau whisky de colectie si suport pentru sticla sau cutie metalica
* ceas
* set caciula, fular, manusi
* jocul preferat
* portofel
* port card
* periferice pentru computer (mouse, tastatura)
* GPS
* web cam
* accesorii pentru laptop (geanta, camera optica, mouse, keypad extern)

suficiente? laughing

| midnight12 a răspuns:

O bluza :-?
http://it-area.info