| dArKcHiLd1 a întrebat:

Ce cadouri aţi primit de Crăciun?

14 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Off.
Inca nu am primit fundita pe care o doreambatting eyelashes

| Abcfunny a răspuns:

Rimel, fond de ten, fard de pleoape, dulciuri si 50 de lei.big grin

| balintsebastian a răspuns:

Sciuri, bomboane si multe haine

| RaLuCa_7165 a răspuns:

Un palton... j multe dulciuribig grin! Tu?

| RiRihXd a răspuns:

Cadouribig grinbig grinbig grin, iubesc cadourile:*. Am primit multa ciocolatawinking, haine si... un televizor LCD cu diagonala de 250 cm.big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin.

| dArKcHiLd1 explică:

Mulţumesc pentru toate răspunsurile kiss kiss kiss Eu am primit de Crăciun un costum de moş Nicolae, un parfum "High School Musical", multe dulciuri şi o papuşă. Mai aştept răspunsuri kiss :-D :-D

| AleXandrUavfc a răspuns:

De toate!

| ella_7332 a răspuns:

Aparat foto:X u?

| MyTzZy a răspuns:

Un inel, un mp4, un iPhone si muuuulte dulciuri big grin

| cornelia_9446 a răspuns:

Nu a primit.

| cornelia_9446 a răspuns:

Am* (scuze)

| Dèzÿ_3997 a răspuns:

De craciun eu am primit o carte " casatorie din interes", 2 mil si multe dulciuri :0
Dar tu?batting eyelashes

| glamour a răspuns:

Un mp4 player de 8 GB Philips

| rvdogaru a răspuns:

O rama foto si niste hainebig grin