| dublud a întrebat:

Ce cadouri ati primit de Craciun?

Răspuns Câştigător
| Gabriela14Iuliana a răspuns:

Eu am primit un telefon cu touch screen, 2 plase de dulciuri si o plasa de fructe. Tu ce ai primit? [ Funda? ]

8 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Un bax de prezervative. Tu?

| DjDOCALyN a răspuns:

Poi un ceas de 300 euro!

| BlackVeil a răspuns:

Eu am primit o geaca cu tinte pe umeri. Tu?

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Eu? Multe. Parfumul Purr by Katy Perry, CD-urile Teenage Dream, Loud, Animal, A Year Without Rain, The Fame Monster si My World 2. 0 si dulciuri. Tu?

| υℓqυισяяαЧєѕραɗα a răspuns:

Eu am primit un Ps3 care mi la piratat, un Wii, bani si dulciuri. Tu? happy

| Roxytza a răspuns:

Eu am primit un Ps3 move, un mp3 player roz...bani dulciuri si mai multebatting eyelashes:X:X:X

| Mihay4 a răspuns:

Un Iphone 3GS de 32GB care apreciez gestul pe care mi l-au facut, bani si dulciuri. About you?

| Mileeee98 a răspuns:

O placa de par si o bluza... un inel cu cercei si bratara...big grinuh?