| Alexandru98 a întrebat:

Ce cadouri ați primit de Crăciun?

25 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să vină mai pe seară.
Tu ce ai primit?
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

O pereche de papuci de casa, am ramas dezamagit dar simt ca o sa mai fie ceva inainte de revelion.

| onasis1961 a răspuns:

Cel mai mare cadou! Sănătate! O Inimă recondiţionată de 4500 euro!

| SuneteDeChitara a răspuns:

Cărţi.
Şi sper să nu par o ciudată, dar eu chiar nu mi-am dorit un Iphone 5, ci doar nişte banale cărţi.

| axeldavid a răspuns:

Ce nu mai poti de curiozitate?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

400 ron

| Dariusuu a răspuns:

Un refuz.

| Xtadelo a răspuns:

Nimic

| LolaLollita a răspuns:

Bani happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un set de bijuterii (cercei și lănțișor) și dulciuri. Mi-e de ajuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vroiam Ipad dar am primit tableta Samsung galaxy tab2 dar e bun si asta happy

| Resurrection a răspuns:

Cateva dulciuri niste bani, 2 Parfumuri si un AfterShave.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Ceva ce nu are toata lumea. Iubirea sincera a familiei. Cu asta ma multumesc cel mai mult, ceea ce imi doresc este ca in viitor sa fiu un cantaret de muzica rock... ca sa le alin inimile persoanelor ranite pe suflet. cum am fost eu acum 1 zi.

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Mi-a adus un telefon, o cutie mare plina cu CD-uri care te invata Geografie si Matematica, multe dulciuri, fericire, sanatate foarte multa iubire...Sunt implinita! Tie ce ti-a adus? La multi ani!

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Un laptop,un palton rosu, caciula de Mos Craciun, haine Zara, Dvd de Craciun, un joc de familie Europolis...

| Darkus a răspuns:

Am primit un telefon nou ca cel vechi mi-a fost furat niste haine si cum era de asteptat multe dulciuri Craciu Fericit!

| xLove a răspuns:

Un parfum, un set de bijuterii de argint (Colier, inel, cercei, brosa), o pereche de papucei tare, tare dragalasi de casa, Un lac de unghii ( Care crapa pe unghie), si multe, multe dulciuri!
Tie ce tia adus Mosu'?

Craciun fericit!

| Alexandru98 explică (pentru xLove):

Pijamale de firmă

| FashionDream a răspuns:

Haine, bijuterii, dulciuri, o oja, cizme si bani.

Răspuns utilizator avertizat
| WinxSirenix a răspuns:

Sa vezichestie. Asa mi-a scris pe spatele felicitarii:

Mosul e tare ocupat, pre cum vezi a intarziat, jucarii, daruri s-au terminat, se-ntoarce la Polul Nord sa mai ia un sac plin.Prin ianuarie voi veni la voi cu daruri noisi pentru copiii cuminti cu povesti si dulciur.
Ho, ho, ho!
Mos Craciun

| WinxSirenix a răspuns:

:p

| ny098 a răspuns:

Carti,dulciuri,haine,etc

| Katts a răspuns:

Un ceas

| Allykiid a răspuns:

Un telefon, un set de parfumuri, si multe dulciuri.
Craciun Fericit! Tie?