| Daria a întrebat:

Ce cadouri ati primit de Craciun? Specificati si de la cine.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la fratele meu o sampanie
De la mama si tata un parfum si 2 sacose de dulciuri
De la bunica si bunicu 50 de lei

Dar tu?

3 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

50 de lei si dulciuri.

| Daria explică:

Eu am primit de la mama si tata o carte, o pereche de colanti si o fustita in carourihee hee. De la matusa mea un pulover, un jurnal si un set cu maieu-boxeri si de la niste prietenii de-ai familiei o rama foto digitala si niste ghiduri de desenat natura statica, etc.laughing
Urmeaza sa mai primesc de la bunici bani, credthinking si de la nasi si alte rude indepartate poatelaughing
Oricum, destul de multesmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am primit 10 lei de la mama.Atat.8-I