| Florincrap a întrebat:

Ce calitate a calatoriei au trenurile Inter-Regio?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Calitatea numelui, nimic mai mult.
Pa, pa.

| Florincrap explică (pentru Legiuitoarea):

Deci sunt ca niste personale scodorojite?

| Florincrap explică (pentru Legiuitoarea):

P.S:Ma refer la tronsonul Brasov-Bucuresti (mai exact, Valea Prahovei, Brasov-Sinaia)

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Florincrap):

Bună.,
Sunt fostele trenuri rapid și accelerat. Calitatea tronsonului este aceeași. Aici doar denumirea a fost modificată.
Pa, pa.

| Florincrap explică (pentru Legiuitoarea):

Stiu.

P.S:Ma refer la calitate ca ar fi ca niste personale (Regio). Am vazut o reducere de week-end pe site-ul CFR Calatori si ma gandeam sa iau Inter-Regio catre Sinaia...

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Florincrap):

Bună.
Intră pe site-ul C.F.R-ului și cumperi on-line biletul, este mai ieftin din câte știu!
Drum bun.
Pa, pa.

| Florincrap explică (pentru Legiuitoarea):

P.S :Calitatea tronsonului e aceeasi, nu "același"

| Florincrap explică (pentru Legiuitoarea):

Mai bine il iau din Gara Brasov. Decat sa mai platesc rezervarea de 3.3 lei...

P.S:In week-end e optionala cumpararea biletului cu rezervare.
Daca platesc on-line rezervarea o platesc automat.
Multumesc pentru acel "Drum bun".

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Florincrap):

Bună iar.
Am corectat, este bine?
Sunt obosită.
Pa, pa.

| Florincrap explică (pentru Legiuitoarea):

OK!

Răspuns utilizator avertizat
| dorumihaila a răspuns:

Bunisoara, aer conditionat, curatenie priza pentru laptop, e ok. funda?