| alexralu34 a întrebat:

Ce carti de SF, mister si romance stiti?

2 răspunsuri:
| Denisalovessummer a răspuns:

Seria casa nopti, seria truee blood, mai multe aici http://sayukisbookblog.wordpress.com/category/recenzii/fantasy/

| Enni13 a răspuns:

Din cate vad Jurnalele Vampirilor ai citit. Iti recomand Locurile foamei - Suzanne Collins, Cantec de gheata si foc - George R. R. Martin, Morti pana la apus - Charline Harris, Mai las-o moale cu fantomele - Megan Crewe, Fortele raului absolut - Kelley Armstrong. Sper sa iti placa happy.