| EleM a întrebat:

Ce carti interesante `romance` imi recomandati? Funda pentru cele mai bune raspunsuri si mai captivante cartihappy

Răspuns Câştigător
| CartideCitit a răspuns:

O colectie de carti bune de dragoste gasesti aici: http://www.cartidecitit.ro/Carti-Dragoste . Citeste recenziile si alege-ti cartile preferate.

5 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Orice scris de Jane Austen sau surorile Bronte

| ioana1704 a răspuns:

Prima data citesti romanele si apoi dai funda?

| eu17 a răspuns:

Salut. cauta ceva de Eliade, o dimineata buna! gen nunat in cer, 19 trandafiri, domnisoara cristina si daca iti plac astea mai incerci si altele.

| NipponGaDaisuki a răspuns:

Incearca Damnare si Ratacirea sunt din aceeasi serie, uni zic ca este deprimanta dar nu-i adevarat, este vorba despre o poveste de dragoste dintre o muritoare si un inger eu am terminat 1 carte in 3 zile si a doua in 2 e super tare.

| Gabriela2011_8358 a răspuns:

Pasarea spin-Colleen McCullough