| Marius7121 a întrebat:

Ce conteaza mai mult? caracterul sau fizicul?

10 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Caracterul, eu consider ca fizicul este doar ceva superficial. Dar asta nu inseamna ca trebuie sa ai grija cum te porti si sa-ti neglijezi fizicul, pentru ca un corp sanatos, mentine un caracter sanatos.
Gandeste-te ca, atunci cand esti bonlav, nu ai chef de nimeni si nimic, si nu prea ai chef de vorba, insa atunci cand esti sanatos, esti plin de viata si te porti mai frumos cu ceilaltiwinking

| MrAngelus a răspuns:

Caracterul, da' astazi lumea te judeca dupa fizic...

| AndraNicoleta a răspuns:

Personalitatea.

| ÐÿÅ a răspuns:

Ambele big grin

| FadetoBlack a răspuns:

Bună, după părerea mea, caracterul e pe primul loc, ştii cum se spune, frumuseţea trece odată cu trecerea aniilor, dar carcaterul rămâne aceiaşi. Deci în concluzie, carcaterul contează dar si fizicul contează...

| 7Mary7 a răspuns:

Caracterul. Dar si fizicul.

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns:

Degeaba ești frumos dacă ai un caracter de căcat. Scuze, sunt mai directă. happy O zi bună.

| ÐαɾκPαιɳteɾ a răspuns:

Caracterul e mai important, dar si fizicul ajuta.

| Chiperi_Iulian_1998 a răspuns:

Amandoua tongue