| Aηηy a întrebat:

Ce credeti ca i`ar placea unei fete de 9 ani sa primeasca drept cadou? ceva care sa nu fie foarte scump tongue dau funda`.

Răspuns Câştigător
| FlorinaRuby a răspuns:

Depinde:::
Ai putea sa ii cumperi o papusa daca se joaca.
Ceva ca un lant de argint, nu e scump.Am eu unul la 16 lei.Ai putea daca nu sa ii cumperi un medalion de argin si sa il pui intr-o cutiuta frumoasa.
Ceva jucqarie de plus
Un jurnal
Imbracaminte
Un animalut(cu acordul parintilor)
Un ceas mai deosebit
Un set din care si'ar putea face singura bjuterii
Vreun joc
Poate un parfum

14 răspunsuri:
| Happy a răspuns:

O bluzita cu hanna sau o cantareata din astea. O rochita sau un costumas cu tot cu maieutbatting eyelashes

| Alina a răspuns:

Un ceas frumos, roz, nici prea copilaresc... ceva mai special, poate chiar unul cu Hanna Montana dk ii place.

| RXN a răspuns:

O carte, un urs de plus, niste cercei sau un medalion dragut si colorat, adecvat varstei ei, un articol vestimentar, care stii ca i-ar placea...Altceva,nu mai stiu.thinking

| Stefanaaa a răspuns:

O papusa Hannah Montana laughing.thinking

| allleeeee a răspuns:

Ceva cu Hannah Montana laughing.
Ai putea sa iei :
-o bluza sau alte articole cu HM
-un animal de plus
-jocuri carele gasesti la librariile mari ( de ex.Monopoly)

| MBG a răspuns:

Daca ii place Hannah Montana cumparai ceva cu Hannah Montana, daca ii plac animalele cumparai un animal real cum ar fi un Hamster.

Sau mai simplu, intreab-o ce vrea si cumparai aia!

| Puf a răspuns:

O pereche de role presupun ca ar incanta`o. Sau o rochita draguta :d

| elena5stefania a răspuns:

Pai la 9 ani cred:jucarii(ursuleti, papusi), hainute cu hannah, selena gomez sau stefania.

| Stella a răspuns:

Ai putea sa-i iei ceva bluzita sau ceva rochita

sau niste cercei, bratara, colier sau medalion de argint nu e asa scump

sau niste sandalute

sau un parfum nu atat de scump

| stefy_6738 a răspuns:

Pai cred ca eu i`as cumpara papusi sau un costumas avand in vedere ca sunt de o seama cu ea dar cred ca unei fete ii plac ce l mai mlrt papusile barbie. Eu asta imi doresc. te rog sa imi dai si mie fundita pentru ca nu am niciuna sad.

| RoxiutzaRux a răspuns:

Un ursulet maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaare!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori papusa hannah montana cadou de ziua mea 27 decembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

si eu am 9 ani acum, dar acum in 2011 implinesc 10 ani. unei fete de 9 ani cred ca i-a placea:o papusa, o carte, niste role, o rochie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am 9 ani cf poate vb pe mess te rog pa