| Daniela9590 a întrebat:

Ce credeti despre misterele din muntii Bucegi?
Sunt atatea legende si povestiri, oare sunt adevarate?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Nu se zice adevarul. E ceva, dar e ascuns de oameni, si folosit de un grup restrans de oameni, cu scopuri doar de ei stiute.

| Daniela9590 explică (pentru Mayar):

Asa ma gandesc si eu.

| Mayar a răspuns (pentru Daniela9590):

Super! Gandim la fel ^_^ happy

| Lawliet14 a răspuns (pentru Mayar):

^_^

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Sunt interesante dar nu stiu cat de adevarate.

| RAY a răspuns:

Oamenii mereu au inventat legende, dar as fi curios sa caut si eu adevarul, e frumos sa ai banii sa isi permiti o calatorie acolo

| gemeni6226 a răspuns:

Adevarul il afli explorind.De acord cu RAY25TM ca ai nevoie de bani si timp sa explorezi si sa afli.Asta despre orice adevar ar fi vorba.O sti in mod sigur numai daca tu explorezi.

| Sociopat a răspuns:

Nu.

| PsihopatX3 a răspuns:

Sunt doar legende şi atât, poveşti inventate.