| DexTer a întrebat:

Ce credeti despre acest scor
Romania--Serbia >--0 -- 5?

27 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Ce sa cred? Mai avem de facut multe lucruri la echipa nationala. Ne-am facut de tot rasul mai degraba nu ne mai prezentam. Ce scor...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ne-am facut de rusine.

| Silvia a răspuns:

Nu ma mirlaughing. Astia suntem noismug.

| Bishop a răspuns:

Intradevar, nu este un scor prea bun, de fapt nu este bun deloc, dar asta nu ne da dreptul sa-i jignim pe jucatori.

| M4RK a răspuns:

Ce atat e scoru? 0-5?

| daniDeeDee a răspuns:

Noi si fotbalul. Mamaia si...

| Klara a răspuns:

Romania, Romania, Romania... e singurul lucru pe care il am de spus...straight face

| Raiden a răspuns:

Jale bai Klaux'ulelaughing. jale.

| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Trebuie sa mai avem si noi oleaca de rabdare cu Razvan...in acest moment nu avem echipa>>>straight facestraight facestraight face

| remus a răspuns:

Asa cum santem mintiti si inselati de alesii nostri, echipa nationala este umilita, o bataie de joc, interesele personale sunt pe primul loc, fosta securitate, militie si pupincuristii fac meciurile.

| Mihaic93 a răspuns:

Chiar daca castigam, tot nimic!

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Zau ca imi este rusine!
Poate se putea mai bine, dar vad ca o ducem din ce in ce mai prost!
Mai bine nu vedeam meciul! sad

| Dianna a răspuns:

Slab rau!
Dar serbi sunt acum niste mici zeutzi! Ce sa faci.asta e viata!

| Dreamgirl a răspuns:

Buna.
Suna ciudat sa raspunda o fata la o intrebare despre fotbal... dar intamplator am vazut o parte din meci.Parerea mea e ca.Romania a jucat foarte prost, destul de rusinos scorul totusi...
Aceeasi parere ai si tu cred, nu?winking

| metonst54 a răspuns:

Ne-am facut de cacao.

| titusfresj a răspuns:

Jalnic

| DexTer explică:

O fi razvan la inceput... da nici chiar asa...

| teodorus a răspuns:

Jenibil

| bittersweet a răspuns:

Patetic. si atat.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am trecut de la "Connex, viitorul suna bine" la "Mutu, viitorul nu mai suna deloc"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jalnic daca numai atatea au reusit sa ne dea sarbii. Jalnic pentru ei, pentru noi...noroc. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

'De pe patul meu de suferinta in boli' [11 octombrie 2009, 12:30, Timisesti]

'Vai de capul echipei nostre de fotbal...'
'Nu s-a mai pomenit meci cu atatea goluri primite de Romania...'
'Romania la fotbal este iesita din lumea buna a tarilor...'

conform Olga TODIROAE, 90 de ani fara 3 luni, Timisesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unu bun pentru Serbia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Klaux.acest scor este ca de cand a iesit chivu, si mutu cu cartonas galben parca au iesit doi eroi, fara chivu si mutu romania nu are sanse

| djtornado a răspuns:

Sunt varza...si care mutu? eu nu l am vazut pe teren...