| catalinten a întrebat:

Cat credeti ca o sa fie scorul final in meciul Romania - Serbia? (sa mai ne destindem un pic)

Răspuns Câştigător
| sergiu25bc a răspuns:

Eu zic ca vor fi mai mult de 3 goluri

11 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Ne-au distrus deja... n-ai sa vezi nici macar un egal:laughinglaughinglaughing
Sa ne obisnuim cu ideea... pierdem!(daca nu pierdem asta e...macar egal sa fie!)

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Hai ca...am mai dat un gol... poate o sa reusim un egallaughing2-3 pentru sarbilaughing

carla
| carla a răspuns:

Ne omoara astia ~x(

| DenissaDeea a răspuns:

Acum e 2-0 pentru sarbi! probabil pana la sfarsitul meciului 3-2pentru sarbi, desi mias fi dorit sa castige Romania...

auran
| auran a răspuns:

2-2

| viorel2c a răspuns:

0-3

April
| April a răspuns:

2-0 pentru sarbi... din pacate...

| Adorable3 a răspuns:

3-1 pentru serbia

| mioara_1431 a răspuns:

2-1 pentru sarbi

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

Srbija, Srbija! Od Srbija do Tokija! Napred nasi, nasi plavi! SRBIJAAAAAAAA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2-1 pentru Franta