| le.cocaine a întrebat:

Ce credeti despre aceste schimbari climatice (topirea ghetarilor, din 4 anotimpuri aproape doar 2, temperaturile foarte mult ridicate, cutremure)? Oare duce la un sfarsit?

3 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

2012 clar.

| doina93 a răspuns:

Salut, cred ca noi (oamenii) purtam cea mai mare vina pentru tot ce se intimpla in mediul nostru inconjurator. Daca vom fi in continuare indiferenti fata de natura si tot ce ne inconjoara, cu siguranta ne va astepta un sfirsit!
Toate aceste schimbari climatice sunt un semn de alarma, pe care oamenii insa nu il prea iau in serios.
Sper ca ne vom da seama de importanta naturii inainte ca ea sa dispara definitiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba faceti voi misto. Dar daca poluarea va continua se vor topi toti ghetarii, antarctica si Greoenlanda nu vor mai avea nici un pic de ghetari.
0 calote de gheata.