| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre blogul prietenei mele?
http://jurnalverena.wordpress.com/
Nu ia mult sa va uitati. Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Liquor a răspuns:

Am citit.Si e un blog fara sens.Nu spune nimic care i-ar interesa pe cititori.Lucrez la ziarul scolii.si saptamanal stocul e lichidat.Incercati ceva care ar atrage atentia. Postati pe facebook si pe xaturi.Vedeti apoi cate vizualizari aveti.bye

4 răspunsuri:
| Liquor a răspuns:

E o mare porcariestraight face.nu are nimic de acolo senshappy
Astept funda acumrolling on the floorrolling on the floor

| psycho771 a răspuns (pentru Liquor):

Merci de parere :d Ai citit macar ceva? laughing

| Liquor a răspuns (pentru psycho771):

Am citit.Si e un blog fara sens.Nu spune nimic care i-ar interesa pe cititori.Lucrez la ziarul scolii.si saptamanal stocul e lichidat.Incercati ceva care ar atrage atentia. Postati pe facebook si pe xaturi.Vedeti apoi cate vizualizari aveti.bye

| bianca20 a răspuns:

Este foarte reusit!

| bianca20 a răspuns:

Umpic cam plictisitor!

Întrebări recente