| DauRaspunsuriBunePeTPU a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac blogul mai popular? Uitati aici linkul si ziceti-mi ce credeti! http://somegossiphere.blogspot.com

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poza a doua este cea mai tare!
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| alabalaportocalala a răspuns:

Interesante imagini!
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Admin/My%20Documents/My%20Pictures/TPU.ro.bmp

| DauRaspunsuriBunePeTPU explică (pentru alabalaportocalala):

Nu am promovat nimic ''mascat''. doar v-am intrebat cum imi pot face blogul mai popular. app, lasa si un comentariu pe blog, if u liked it! xD

| alabalaportocalala a răspuns (pentru DauRaspunsuriBunePeTPU):

Stiu prietene numai ca la prima vedere asta ar fi:o reclama mascata!winking

| DauRaspunsuriBunePeTPU explică (pentru alabalaportocalala):

B-but it isn't sad si''prieteno'' ar suna mai bine, sunt fatahee hee)