| CookieDiamond a întrebat:

Ce credeti despre Japonia? Limba ei? Oamenii? Magazinele"? Traditiile?
>big grin

Răspuns Câştigător
| Aiwendil a răspuns:

Japonia e o tara frumoasa.Liamba ei? Este greu de invatat, dar mi se pare melodioasa. Oamenii sunt si bun si rai.Magazinele? Nu stiu detalii despre ele.Despre traditii sunt frumoase.
Pentru cei care sunt super innebuniti dupa anime-uri si manga ei cred ca tara aceea e Rai.Nu e adevarat.Are si ea partile ei intunecate. Orice are si parti pozitive si negative. Dar acum Japonia e la moda cum era inainte cu America si erai innebunit dupa hot-dog, New York, cascada Niagara etc.Asa e si cu Japonia pana va trece febra.
Bye!

8 răspunsuri:
| ceco a răspuns:

Mie imi plac femelie din japonia...

| catahardy a răspuns:

Japonia e cea mai tare:X:X

| larrii a răspuns:

Japonia este ciudata big grin limba este la fel de ciudata, oamenii la fel de ciudati, magazinele la fel de ciudate si nu in ultimul rand smug traditiile si mai ciudate decat toate la un loc big grin laughing)

| Диана a răspuns:

Japonia ruleaza! laughing)

| MelissaGreenEyes a răspuns:

Japonialove struckbatting eyelashes
o ador
limba nu e chiar asa de grea
dar cel mai mult ador animeurile (pentru ca iubesc stilul manga) si asta imi place sa si desenezlove struck

| DeXxa a răspuns:

Japonia, tara care as vrea sa o vizitez, limba japoneza imi place mult si nu e asa grea, doar sa scrii e mai greu pentru. ca sunt trei tipuri de scris, oamenii sunt foarte inventivi cred eu, magazinele ...inca n-am fost acolo sa vad, Traditiile imi plac si alea, multe festivaluri :X
Si cel mai mult imi plac anime-urile si manga.big grin

| Alexandra_2209 a răspuns:

E draguta si ciudata

| Misashi a răspuns:

Pai, acolo e frumos. La intrebarea asta dai funda? rolling on the floor