| YukiLove a întrebat:

Credeti ca o persoana di Romania are vreo sansa sa deputeze ca mangaka in Japonia, daca munceste din greu si are ceva talent? Si bineinteles invata limba si toate cele?

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Este foarte posibil. daca asta e visul tau atunci sper sa reusestikiss acesta e si visul meu...am inceput serios sa invat japoneza pentru asta si imi place mult si sa desenez manga... sper sa iti indeplinesti visul bafta!

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Sigur, de ce nu? Si daca tu esti acea persoana, atunci felicitari!

| LoverholicRobotronic a răspuns:

Sigur ca da! Te sustin in totalitate! Sper sa reusesti si sa iti vina idei bune la momentul respectiv.Nimeni nu prea are curaj sa faca asta! E de apreciat ca vrei sa incerci.succes!big grin.dar trebuie sa iei; ucrurile foarte in serios! Sa privesi asta ca pe un lucru cat se poate de serios nu ca pe o joaca.nu cred ca e usor sa ajungi acolobig grin ar fi bestial sa citesc manga de un autor romanbig grin

| 拉维尼亚 a răspuns:

Asta imi doresc si eu: sa invat japoneza, sa fac niste cursuri pentru cei care vor sa faca anime, iar dupa aceea sa-mi creez propria mea poveste, si propriul meu anime. Anul asta am facut peste 350 desene cu pers din anime. Sper sa reusesti, mult noroc!