| aluu10 a întrebat:

Ce credeti despre ochelarii 3d din carton rama si din plastic lentilele? adica simti ca e 3d sau nu? va rog cine are ochelari sa isi dea cu parerea aici. FUnda + vot pentru un raspuns bun! big grin Multumesc big grin!

5 răspunsuri:
| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Eu am vazut un film cu ochelari din aia si se vedea f bine thinking aproape ca la cinema laughing chiar se vede 3d

| dcamy99 a răspuns:

Dupa parerea mea sunt doar niste falsuri.Crede-ma,am si eu si nu vezi nimic calumea in 3D.Cei specializati sunt cei mai buni.

| Nanutzu a răspuns:

Nu simti, doar vezi. Daca nu te uiti la ceva 3D adica film, revista etc. nu prea isi au rostul, vezi doar un pic diferit fata de cum vezi cu normal. Funda?batting eyelashes

| Vlad_5409 a răspuns:

Sunt super si sunt ieftini doar 5 lei perechea dar iti tr si un tv sau monitor 3D ca sa poti sa vezi 3D. Daca porti ochelari 3D fara monitor 3D iti poti strica vederea! Dar sa stii merita sati cumperi eu ma uit la un tv plasma 3D si e super mai ales jocurile! SPER CA te-am ajutat!

| ChAnGe32 a răspuns:

Mda.simti 3d pana in maduva oaselorlaughing
rolling on the floor
amuh serios chiar se vede fain cu ei.eu am o pereche de la o revista si, is buni tongue