| cosminamereu a întrebat:

Ce credeti despre Satul de vacanta Integro de la Lunca Bradului?

1 răspuns:
| EaEmma a răspuns:

Satul de vacanta Integro este situat in Judetul Mures, comuna Lunca Bradului, sat Salard, care seafla la o distanta de 82 km nord-est de Municipiul Targu-Mures si 27 km vest de orasul Toplita, pe DN15, in Defileul Muresului. Satul de vacanta Integro este situat intr-un cadru montan deosebit si anume intre doi versanti ai vaii Salard. Suprafata satului de vacanta Integro este de aproximativ 3 hectare strabatute de paraul Salard si imprejmuita in mare parte de padure deasa de conifere.....http://integro.org/