| Diamondsz a întrebat:

Sa blocat vreodata ciocanuil din satul de vacanta?

Răspuns Câştigător
| Elenaaa23 a răspuns:

Da se pot bloca. Nu stiu daca cel din satul de vacanta s-a blocat vreodata, dar vara'mea si cu o prietena de a ei au ramas blocate cu capul in jos in ciocanul care venise la noi in oras. Acum nu trebuie sa te sperii si sa zici ca nu te mai urci niciodata in el, ca nu te tine asa cu capu' in jos foarte mult. Au ei niste panouri acolo si il repara repede. Daca imi amintesc bine vara-mea a zis ca nu a tinut-o mai mult de doua minute asa. happy

3 răspunsuri:
| Diamondsz explică:

Multumesc mult de raspunsuri! Amandoua au fost bune!happy

| Diamondsz explică:

Fetelor dar v-ati dat in turnul acela? Eu mam dat anul trecut.Anul asta ma voi da in ciocan

| MarinaAdelina a răspuns:

Din cate stiu eu, nu.Desi am 14 ani, m-am dat in el de 4 ori si o voi face de fiecare data cand ma voi duce la mare! Poti sta fara grija, nu este periculos!