| HumanoidWorldTokioHotel a întrebat:

Ce credeti despre stilul EMO? Miemi place stilul(imbracamintea, coafurile, etc.)si nu am nimic impotriva lorbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinPan la urma sunt si ei oameni

8 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Da, sunt şi ei oameni. Nici eu nu am nimic cu ei, doar că nu e stilul meu de fel.

| Baton a răspuns:

Eu cred ca e expirat si aduce prea mult cu punk sau rock.
si pana la urma emo nu e un stil pentru ca e un fel de 3 in 1 laughing

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Da, ok sunt oameni, sunt catalogati insa pentru aspect fiind ca arata diferit fata de ceilalti daca vrei sa fii emo depinde daca esti fata http://www.istockphoto.com/......r-nose.jpg nu exagerat adica rimel si machiaj si altele (cam asa sunt fetele la moda)[pace] daca esti baiat iti recoman un stil funki http://photos3.hi5.com/0008/184/198/qtpf9H184198-02.jpg sper ca ti-am fost de ajutor. ori cum poftim ID meu vanilladeejay

| Buttercup30 a răspuns:

Eu nu am nimic cu emo :d
Dar nu-i sufar pe cei facke rolling eyes

| Deeliaa a răspuns:

Nu am nimic cu ei...big grinStilu lor e foarte interesant insa nu ma reprezintawinking
Eu sunt mult prea vesela si prea plina de viata ca sa ajung sa ador stilu astabig grin

| LecSiee a răspuns:

Nu am nimic cu eiwinking sunt oameni, care cateodata sunt mai emotivi, plang mult, sufera etc.

unii sunt emo doar pentru ca le place imbracamintea, felul cum se fardeaza, etc.happy

dar unii sunt priviti ca niste nebuni. omg nu toti care sunt emo isi taie venele rolling on the floor asa zic uni

ceva gen

orice fel de emo=isi taie venelerolling on the floor

ma rog. mi se par si mie cam nebuni aia care isi taie venele dar ma rog, viata lorrolling on the floor

tu daca vrei sa fi emo sa nu faci asa ca nu te ajuta la nimicwinking

oricum daca esti emo de adevaratelea e ft misto. dar fara venele taiate omg straight face

| mrCMircea a răspuns:

Da, pana la urma sunt si iei oameni dar putin sariti de pe fix. Daca Dumnezeu ti-a dat o viata trebuie sa te bucuri de ea si sa incerci sa faci cat mai multe lucruri interesante nu sa fii emotiv tot timpul si sa ii indispui pe cei din jur. La imbracaminte ce e asa frumos? Ca sunt doar haine negre? La coafura, ochiul este deranjat de acea suvita care intra in ochi si in timp o sa apara probleme la ochi. Parerea mea este ca acest curent este o porcarie!

| HumanoidWorldTokioHotel explică:

Sunt fatarolling on the floor