| syjey a întrebat:

Ce credeti mai are rost sa faci o facultate in Romania?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Are rost doar pentru a avea un viitor bun dupa ce trece perioada crizei economice dar acum in timpurile astea nu se merita deloc nici in strainatate nu da roade studiile superioare.

| Chris a răspuns:

Da; cel putin la capitolul medicina - catedra UMF Cluj e una dintre cele mai bune din Europa.

| jstme a răspuns:

Binenteles ca da! Facultatile romanesti sunt foarte apreciate in afara(de ce oare vin o gramada de studenti din afara pentru a studia la noi?), plus ca de pe bancile facultatilor noastre ies oameni bine pregatiti pentru a practica cele invatate!
FUNA?

| Nede a răspuns:

Normal ca mai are rost.

| Dildau a răspuns:

E ca si cum ai spune : " Ce rost mai are sa faci 12 ani de scoala...". Plus ca facultatile din Romania sunt apreciate in afara. *** ce a ajuns tara asta...

| Amelii a răspuns:

Daca gandim asa, nu trebuie sa ne miram ca numarul de analfabeti creste simtitor de la o zi la alta.

| syjey explică:

Dar cu o poza ca aia crezi ca ai sanse undeva?

| syjey explică:

Bine scuzati-ma ca fac sport, in loc sa-mi atarne burta pe tastatura, inca odata iertati-ma sau poate sunteti prea ocupati sa bagati in voi shaorma si sa o ardeti asa cu "studii superioare"

| Abandoned3 a răspuns:

Cu o poza de profil ca aia, crezi ca ai tu sanse in afara? Intrebare pusa la plictiseala...

| MicheilaMicheluzta a răspuns:

Nu nu si nu

| Codrinash a răspuns:

Sergiu, tu cu poza aia la profil, pui intrebarea asa ca sa te afli in treaba.Ca oricum sunt sigur ca o sa pleci "la Etalea sa munceste". deci nu ai nevoie de o facultate, drum bun!