| Cristina788 a întrebat:

Ce culoare sa ma vopsesc? sunt vopsita blond foarte deschis, dar nu imi mai place cum imi sta deoarece ma arata prea stearsa la fata. O culoare mai inchisa mi-ar pune mai bine trasaturile in vedere, am tenul deschis ce culoare as putea sa ma fac? ma batea gandul sa ma fac bruneta dar o sa scap greu de aceasta culoare.

Răspuns Câştigător
| Șosețică a răspuns:

Eventual ai putea sa folossesti sampon nuantativ negru (tine cam 2 luni jum) a avut o prietena si acum nu ii se mai vede nici un fir negru in capwinking

3 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

Pai ori roscatul (ala mai ghotic) sau daca nu un saten inchis tongue

| lovem3 a răspuns:

Sunt de aceeas parere cu ana un ciocolatiu ar fi perfect. daca vrei sa te faci bruneta nu trece direct la aceasta culoare si eu am fost blonda si m-am facut bruneta dar treptat inchizandumi parul cu cate o nuanta. daca zici ca ai tenul deschis nu ti-ar sta bine bruneta mergi pe ceva intre sau un castaniu ti-ar mai sta bine :*

| Anna_6086 a răspuns:

Un ciocolatiu ar fi perfectbig grin