| alexx102428 a întrebat:

Ce cumpărați de obicei de la KFC?

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nimic.

Bula
| Bula a răspuns:

Nu iau nimic nici la KFC, McMc Donald sau locuri asemanatoare.
Prefer fripturica la gratar facuta de mine, din ce- si cum stiu eu. happy

| Adry05 a răspuns:

Smart menu sau smart menu plus.
Sau meniu de 5 crispy strips.

| Bondarel99 a răspuns:

Meniu Smart

| heddy10 a răspuns:

Nimic. Trec pe langa kfc si ma duc la Spartan. Recomand sa faci la fel. Souvlaki-ul e genial.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Aripioare picante sunt in castron de plastic si scrie pe el duo buquet

suntserios
| suntserios a răspuns:

Crispy strips

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mancare.
Intr-un loc mi-au placut scaunele, dar au spus ca nu sunt de vanzare.

| Lioana a răspuns:

De la KFC nu iau de obicei nimic pentru ca mancarea e prea condimentata. Daca cumva nu am alte optiuni cer "ceva necondimentat". Si atunci mi se spune: "Toate sunt condimentate dar... (aceasta) e doar putin."

| Samariteanul a răspuns:

Mancare si suc.

| FaraNume1245 a răspuns:

Nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un meniu cu pui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hot booster. La fiecare 3.5 lei iau 2

| venividivici2017 a răspuns:

Meal:cartofi prajiti + aripioare picante + pepsi max

| georgyanaaa a răspuns:

Meniu Smart si suc

| StefanGGXX a răspuns:

In general de la KFC imi iau family menu sau cum se numeste, dar in general cele mai bune sunt meniurile cu pui.

| StephanieABCD a răspuns:

Snack box