| IamNatalia a întrebat:

Caut un autobronzant care sa nu lase urme si sa aiba un miros placut. Ce imi recomandati? Am utilizat pana acum un produs bio Cosmo Naturel care are doar 125 ml. Astept sugestii.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da,uite aici
http://www.yves-rocher.ro/......egory=4000 shopId=SEM2-_-PRODUIT-_-SEARCH-_-TEXTADS
Te pup!

| IamNatalia explică (pentru anonim_4396):

Voi incerca produsele lor si apoi voi spune cat de bune sunt. Mi se par ok ca pret si forma de prezentare.

| IamNatalia explică (pentru IamNatalia):

Am utilizat produsul si nu mi s-a parut ok prin comparatie cu Cosmo Naturel. Cam lasa urme pe corp si nu se uniformizeaza asa cum m-am asteptat. Pretul a fost destul de mic si probabil ca nu poate fi mai ok de atat la pretul acesta. sad

3 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Il poti incerca si pe cel de la Dove.