| cr4zymutu a întrebat:

Ce desene mai lipsesc de aici, ca eu nu prea mai stiu altele, va rog sa-mi spuneti pentru a le adauga : http://desene-vechi.blogspot.com/p/desene-in-romana.html

Răspuns Câştigător
| Codruta a răspuns:

Mai erau şi desenele cu Jim Botton ( nu ştiu dacă am scris corect)

Johnny Bravo

Familia Flinstone

Dexter

Ed, Edd si Eddy

Fetitele Powerpuff laughing

Timon si Pumba

Looney toons

Franklin

Caine rau

Denis pericol public

Printesa Sissi

Nu prea mai ştiu altele, dar sper că ţi-am fost de ajutor!

PS:adoram desenele astea când eram mica ( dar şi acum m-aş uita cu mare plăcere blushing)

PPS : multumesc de site...cred că o să ma uit la copii de la 402 blushing

Pa, pa!

6 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

Orasul purcelusilor, printesa sissiwinking

| Codruta a răspuns:

Mulţumesc pentru fundă!

| shadovv a răspuns:

Justice league

| DiannaDi a răspuns:

Spioancele.

| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

As vrea foarte mult sa va si printesa SIsi...imi placea f mult

| Ceylan a răspuns:

Printesa Sissi, Witch, Team Glaxy, Familia Addams, Tales from the Cryptkeeper, Billy si Mandy, Caine rau, Class of 3000, Dennis pericol public, Inspector Gadget`s, Oban Cursele Stelare. Gasesti mai multe pe desenele.com