| PisuCluj a întrebat:

Ce diferenta credeti ca este dintre un laptop normal si un mini laptop. vreau sa imi cumpar si nu stiu decare deoarece minilaptopul este mai mic si nu stiu alta diferenta dintre ele.ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| dan11 a răspuns:

Cea mai mare diferenta e faptul ca cel mic nu are cd-rom[dvd-rom].

4 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Diferenta de marime, si uneori conteazahee hee

| MoNsTeR a răspuns:

Nu stiu...cre ca doar dimensiunea.restul depinde de cel care le poduce cat de performante le facebig grin.

| blue_butterfly a răspuns:

Daca obisnuiesti sa petreci mult timp in fata laptop-ului, pentru mini laptop iti vor trebui dioptrii mai mari.

| smolnarkarina a răspuns:

Diferenta nu este niciuna numa cel mic este mai incapator.