| Excalibur09 a întrebat:

Care este parerea si perceptia voastra despre viata?

Răspuns Câştigător
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nu știu, no sé, I don't know, nid wyf yn gwybod, stai ce am zis? Ce înseamnă „nid wyf yn gwybod"? google translate zice că e „nu știu" în galeză.

19 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Viata e ca bulgarele asta pe care il tin eu in mana acum. Stai... ca asta mai bine, asa.

A fost mereu aici, doar ca sub alta forma. Si in curand va pleca (poate chiar mai devreme... vad o pisica), dar dupa el o sa faca in continuare parte din existenta, doar ca nu ca pana acum.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Viața este thinking plictisitoare când n-ai prieteni, eu n-am așa că dap

Răspuns utilizator avertizat
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru Excalibur09):

De ce?

Răspuns utilizator avertizat
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru Excalibur09):

De ce da? =))
Știi care este cel mai stupid răspuns pe care l-am dat eu în viața asta aici? https://www.tpu.ro/......lioane-de/

Răspuns utilizator avertizat
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru Excalibur09):

Nu știu, eu am scris răspunsul la mișto rolling on the floor
Semnat, Diana și Vasile Portocal de Părus Nonmintus. rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru Excalibur09):

Nu știu, no sé, I don't know, nid wyf yn gwybod, stai ce am zis? Ce înseamnă „nid wyf yn gwybod"? google translate zice că e „nu știu" în galeză.

| CleanHeart a răspuns:

Una buna si frumoasa, ador viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frumoasă când nu e nașpa. A ta?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Excalibur09):

Se întâmplă și multe lucruri bune, doar că cele negative au un impact mai mare asupra noastră, ne impresionează mai tare.
Îți dai seama că trăiești într-o lume cât de cât liniștită când vezi întrebări din astea:
https://www.tpu.ro/......lioane-de/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Excalibur09):

Da, toți avem o față ascunsă, regrete, griji, frici.
Și toți suntem puțin duși cu capu laughing

Răspuns utilizator avertizat