| Clorox a întrebat:

Ce este Tinder? Am auzit de aceasta aplicatie dar nu am putut s-o testez deoarece nu mai am telefon laughing
Voi stiti?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

E o aplicatie ceva gen dating.
Selectezi preferintele tale, distanta, varsta, genul, mai apoi iti vor aparea persoane care se incadreaza in preferintele tale, bineinteles, cu poze, si uneori si alte imformatii, apoi daca te simti atras/atrasa ii poti da "Ma intereseaza" sau "Nu ma intereseaza" iar daca tu ii dai "Ma intereseaza" si cealalta persoana iti da si ea "Ma intereseaza" poti incepe sa vorbesti cu ea, si de aici depinde de ce vrei tu sa obtii de la persoana respectiva.
Acum bine inteles, trebuie sa pui si tu poze cu tine.
E o aplicatie destul de ok, o mai folosesc si eu de cand in cand, sa vad ce mai fete sunt prin zona.

7 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Habar nu am ce e, as fi vrut sa aflu ce e, dar nu pot sa o descarc, din moment ce nu mai am memorie la telefon, toata memoria a fost umpluta cu muzica, poze si alte aplicatii.

| Clorox explică (pentru Mayhem666):

Interesant...
Daca ti-as vedea playlist-ul cred ca o sa ma satur de nightcore-uri!
Corect?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Nu chiar, am doar 48 de melodii de la Nightcore, si alte cateva de la Amazon Nightcore, in rest am si alte melodii, dar majoritatea sunt rock si pop, am multe melodii care pe Youtube apar cu AMV, cam un sfert din melodiile mele sunt din videoclipuri cu anime.

| Clorox explică (pentru Mayhem666):

Well, si mai interesant happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Hontōni?

| Clorox explică (pentru Mayhem666):

Yass happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Yayyy happy