| zalisa a întrebat:

Ce faceți de halloween?

9 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Anihilăm.

| Cretaker a răspuns:

>Ma uit la filme si dupa 11 plec la o petrecere

Casual
Kiddie
4/10
Ce e un halowen nu stiu ce e aia eu sunt Roman.

OOOOH noi copiem emisiuni si sarbatori, for the lulz.

| DEBrown a răspuns:

Pentru mine e o zi care oricare alta...stau acasa, beau o bere, ma joc un cs laughing si cam atat big grin

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Ninc neobisnuit.am mers cu colegi si neam decorart clasa si am luat locu 3 (a fost ieri)si apoi am sarbatori cu niste dulciuri si suc din Dovleci Halloween

| Laurishkutza a răspuns:

Raspund pe TPU unora ca tine si astept ca altii sa-mi raspunda ca si tine.
Pace happy Funda?

| Ana94 a răspuns:

Nimic interesant.Asta nu-i sarbatoare de-a noastra, doar luam totul de la americani dar trebuie' sa recunosc ca odata cand am fost la tara si am luat un dovleac, cand am ajuns acasa era noaptea de Halloween si l-am pus pe bunica-miu sa goleasca dovleacul si sa-i faca ochi si gura si am pus o lumanare in el si l-am pus la geam laughing rolling on the floor

| ArexuDeea a răspuns:

Ma uit la filme si dupa 11 plec la o petrecere

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Ma uit la filme de groaza, ma costumez cat mai "nepenibil", si, plexc la o party ceva, sau dau eoo o party big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic special. O zi care oricare alta.Nu sarbatoresc.