| Yoana3 a întrebat:

Voi ce faceti de Halloween?

7 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Stau acasa si dorm daca e liber, daca nu... la scoala.

| ianaa a răspuns:

Este sarbatoare americana Halloween
si pe la noi nu se prea fac mult
deci in concluzie cel mai probabil o sa stu pe mess cu prieteniwinking

| FallingRain a răspuns:

Pai la mine e clar: ma imbrac in baba si ma duc la usa vecinei mele de 90 de ani sa-i zic ca sunt moartea si am venit sa o iau. Apoi nu stiu unde naiba o duc, poate pana la subsolul blocului si o las vreo 4 ore, pana se prinde ca nu-s sobolani in iad si o cheama pe mamaia sa-i tina de urat.

| Yoana3 explică (pentru FallingRain):

Lol

| Denis3 a răspuns (pentru FallingRain):

laughing am ras cu lacrimi cand am vazut ce ai scris tulaughing
Eu ma imbrac in fantoma si ma duc pe la oameni... intru pe fereastra si i sperii le iau mancarea si fug

| FallingRain a răspuns (pentru Denis3):

Nici tu n-ai idei rele laughing

| KAPPACS a răspuns:

Pai.eu o sa vad daca se oragnizeaza ceva pe la scoala sau nu stiu ca pe la noi nu se prea face halloween sad deci o sa stau pe PCbig grinwinking