| Sconcsiş a întrebat:

Ce faceti de Halloween?

5 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Stau pe net.
tu?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

thinking facem party la scoala da vin cu o masca de filme horror de cauciuc care se muleaza pe fata, si e horror chiar si cand stii cine ii dupa mascabig grinDsi sperii si eu ce pot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:-? poai facem party la scoala si am o masca foarte tare de filme horror de cauciuc care se muleaza pe fata, si e horror si cand stii cine ii dupa masca:DDDvad si eu ce sperii, auzi poti sa-mi dai si mie un vot plz? http://www.interlink.ro/c/9082

| Amalia21 a răspuns:

Carnaval la scoala