| DanielleDanielle a întrebat:

Ce face-ti in timpul liber?

11 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Citesc,compun,ascult muzică, mă plimb...

| Rockart a răspuns:

Stau pe TPU, citesc sau ies cu prietenii.

| DraganBogdan a răspuns:

Am protul obicei sa stau in casa laughing. Dar cand ma plictisesc si de PC ies afara singur, sun prietenii, care din 30 poate iese unu cu mine. laughing

| rutanklan a răspuns:

Ii corectam pe altii care nu stiu sa scrie corect. Ce faceti? Se scrie corect. Face-ti poti sa il folosesti cand zici Face-ti-va o laba sau ceva de genul asta.

| TheAvenger a răspuns:

Mă uit la filme,ascult muzică,fac mișto de lume, mă plimb, beau bere, fumez, merg la cârciumithinking

| dianaaaaax a răspuns:

Păăăi, dezleg rebusuri, cânt, citesc cărţi, ies afară cu prietenii, facem poze, ne plimbăm cu bicicleta, cu rolele, mergem la un suc, mai jucăm şotronlove struck, desenez, găsesc ce să fac.happy

| Maysa a răspuns:

Lucrez la blogul meu; stau pe TPU, mai ies la o plimbare...

| anutza6117 a răspuns:

Ma uit la tine.ce sa fac? stau pe TPU.

| AlwaysMe a răspuns:

Ma uit la un film, citesc, ies afara, ma apuc sa fac vreo prajitura, caut pe net diferite lucruri, imi fac parul in diferite moduri ca sa vad cum mi-ar sta, ascult muzica, ma plimb cu masina, ma duc la bunici sau la rude mai indepartate, merg la cinema...

| Alexa9999 a răspuns:

Ies cu prietenii, citesc, ascult muzica ori ma uit la un film.

| Abcc_Madduu_1996 a răspuns:

Ce ne place rolling on the floor