| Zennooonn a întrebat:

Ce face-ti voi in timpul liber?

Răspuns Câştigător
| Kitty77 a răspuns:

Ascult muzicaa, ma plimb cu fetele prin oras, vorbesc la telefon, stau muult la calculator, citesc, merg la cumparaturi, desenez, imi mai modifik ceva prin camera, Cant :X:X:X:X Sunt multe. fundita?:*:*:*:*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mă odihnesc!
Pa, pa.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Ma plimb, fac teme, intru pe internet, pe TPU, ma odihnesc si cam atat.

Toate cele bune!happy

| Alinaga a răspuns:

Ma joc pe calculator ma duc la mall sa vad ce mai e nou sau sa ma uit la un film apoi ma duc prin oras sa mananc ceva si sa beau apoi vin acas pe la 10 seara si gata mai intru putin la calculator ma uit la televizor si ma culc

| Metaler a răspuns:

Ies afara joc WoW...asklt muzica si uneori mai si citescbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Pai timpul liber este pentru odihna, deci ma odihnesc si in general sunt o mare adepta a cartilor, deci citesc! happy

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea celor de aici se masturbeaza in tp liber