| aniriiiiii a întrebat:

Ce faceti atunci cand va plictisiti, cand nu aveti ce face?big grin

Răspuns Câştigător
| sssoriii a răspuns:

Buna Irina,
eu citesc romane de dragoste sau ma uit la filme americane cu adolescenti.de altfel, ma duc prin parc, imi iau cartea si citesc. e un mod relaxant de a pierde timpul.Ma mai duc la cumparaturi sau la tara cu o prietena care intamplator are bunicii prin apropierea bunicilor mei...imi fac curat in timp ce ascult muzica (mai ales cand sunt suparata/nervoasa/plictisita). Sunt o multime de lucruri pe care le poti face.
Distreaza-te:*:*

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citesc. Nu m-am mai plictisit de cel putin 25 de ani.

| pwp a răspuns:

Staula calculator sau la tv:
la calc citesc pe acasa tv si perfecte.ro,ajut pe TPU, fac teste pe clopotel.
la tv, depinde de stare.:ori ma uit pe dysey chanel, ori pe cartoon, ascult muzica pe kiss sau mtv, si ma mai uit la emisiuni pe antena 1, prima tv, kanal D.
pa-pa!love struck

| andreeaaa1 a răspuns:

BUna! Cand ma plictisesc si la calculator si de tot o sun pe prietena mea si ori vine ea la mine acasaa ori ma duc la ea si stam de vorba. Dara cum ea e plecata si vine la 13 si ma plictisesc.Deci solutia Plictiseste-te in continuarecrying

| Psihiatra a răspuns:

Intru pe facebook, imi re re re citesc lectia pe ziua urmatoare, citesc ceva, ma uit la un DvD. O zi buna

| aaaa12345 a răspuns:

Tricotez, am setul sa tricotam o caciula reala, fac tema, ma uit la televizor si laptop sau compiuter

| magicianul19 a răspuns:

Ma uit la un film. fac o prezentare ma plimb vb cu prieteni pe mess, dorm ma uit la tv, citesc o carte, muncesc ceva, trebuie sa ai activitate sa nu te plictisesti

| xGyAx a răspuns:

Ma pun pe pat si stau cu ochii inchisi 5 minute iar apoi imi vine intotdeauna in minte ce sa fac...sa fac o pictura interesanta, intru si gasesc ceva interesant pe calculator, vb pe chat sau mess, o sun pe soramea(prietena mea cea mai buna)sa iesim p-afara...etcbig grin

| alice.twilight a răspuns:

Stau pe twitter si incerc sa vb cu cineva necunoscut! si asta chiar merge! sau ascult muzica http://www.youtube.com/watch?v=uSD4vsh1zDA asta ma face asa de happy! ...sau stau pe TPU si citesc inele intrebari/sau dau rasp...cam cum fac acum! :)

| deadea23 a răspuns:

La calculator. cam toti stau pe internet de cand e foarte popular.

| mrclaust a răspuns:

Sex