| fanMJ4ever a întrebat:

Cand nu aveti ce face vara si va plictisiti in casa ce faceti?

8 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Pe net. Ma uit la un serial: Vampire Diaries sau Pretty Little liars

| roxyana03 a răspuns:

Asculta muzica... uita-te la film, Sa citesti o carte...happype net, happy gasesti tu:*

| AlleSeniorita a răspuns:

Pe net, vb la tel, pe aici ajut pe altii, imi fac de lucru, treburi prin casa etc big grin

| Alina9895 a răspuns:

Ies cu prietenii, pe la mall, la un film, cu rolele, cu cainii, prin parcuri...chestii de astea
funda? :*

| Sckipper a răspuns:

Daca e prea cald ma balacesc in piscina, sau fac un rebus, citesc o carte sau ies cu prietenii pe afara.happy

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Chestii handmade, gasesc pe net; Daca mi-e cald inventez retete de inghetata; Ma gandeam sa incep sa desenez o revista sau carte de benzi desenate sau sa scriu un roman.; Cateodata mai desenez sau pictez...; Ascult"jingle cats" pe youtube:)); invit pe cineva acasa sa doarma la mine; fac bratari sau cercei
Idee: incearca sa faci ceva folosind arta quilling http://www.lorette.ro/quilling-sau-arta-de-a-rula-hartia/

| alexaalexandraa a răspuns:

Pe net, ascult muzica...si tot asa happy

| swampy a răspuns:

Laba laughing