| SecretLover10 a întrebat:

Ce faceti cand va plictisiti si aveti toata casa la dispozitie?

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mut vecinii cu muzica dată la maxim...
Pa, pa.

| FucktheSystem a răspuns:

Dau o petrecere la care chem toti prietenii si prietenii prietenilor.

| dandelion a răspuns:

Dansez si cînt din toată puterea prin casă! Gătesc (ador să fac asta)! Scriu ceva! în caz că am dispoziția necesară fac curat! Sau fac brățări de prietenie, uite aici ce am făcut eu (mai găsesti aici si alte modele):
http://www.youtube.com/watch?v=E9GdATWGpJ4

Sau îmi fac o mască pentru păr sau față. Mă uit la un film. Vorbesc cu cineva la telefon, skype sau pur si simplu pe net. Iată acum înainte de Pasti vreau să-i surprind pe ai mei si am să fac o salată asa de gustoasă azi. MMM! Nu stiu ce interese ai, asa că multă baftă!

| BRG a răspuns:

Mut mobila prin casă

| xt9000 a răspuns:

Dau petrecere in mine si am chemat toti mineri.scz.am glumit.intru pe net si vorbesc cu un prieten

| Kittiulia a răspuns:

Scriu cantece in engleza
fac poezii
ies in parc cu rolele
cant
ma duc la film teatru
fac bratarile prieteniei sau origami
ma duc la bunici
ies cu fetele la suc
plec si uit sa ma mai intorc
niciodata nu ma plictisesc
e mereu ceva de facut
sper ca team ajutat
bafta
funada?

| Wildie a răspuns:

Dau muzica la maxim si tip : 'Petrecereeeeeeeee '

| măcheamăăăî a răspuns:

Petrecerebatting eyelashes.

| Abandoned3 a răspuns:

Indraznesc in sfarsit sa redau muzica in difuzoare, nu doar in casti cum fac de obicei.

| SabinaRsT a răspuns:

Imi chem prietenii si RADEM!love struck

| iKatherin a răspuns:

Gay party! glumeam : )). Nu ştiu îmi invit prietenii cred thinking, ne uităm la filme sau dau muzica la maxim şi enervez toţi vecini!

| MadduM a răspuns:

Depinde de ce ai chef. O petrecere, să chemi un prieten și să sunați la întâmplare pe numere ascunse, o ieșire cu prietenii în oraș(dacă nu ai chef de casă), calculator, poze, poți să faci și experimente cu mâncare laughing, să te zbenguiești, să te uiți la un film... Orice te taie pe tine capul.
Dar primul lucru pe care l-aș face ar fi să chem câtiva prieteni pe la mine =D

| alex50 a răspuns:

Chem cativa prieteni sa jucam remi,monopoly,ceva.
Sau imi fac doar o seara a mea,sa ascult muzica,mananci in dormitor, stai pana tarziu, etc.

| AresLusitani a răspuns:

Eu as da o petrecere bineinteles parinti sa nu vina acasa 1, 2 zile dar daca te plictisesti ai putea sa te uiti la tv, la pc sau la filme pornolaughing asa scade sansa sa fi prins uitandu te la iele rolling on the floor

| bebelusha_3823 a răspuns:

Dau o petrecere :X super parrty tonightlaughing)\:d/ clar asta ar fi primul planlaughingmuzica buna fetebatting eyelashesBAIETIlaughing)) bauturalaughing))si tot ce poti gasi la o petrecere bunalove struck

| yoanna_5465 a răspuns:

Pai imi chem cea mai buna prietena si ascultam muzica, dansam etc sau dau o mica mica petrecere