| acadelecolorate a întrebat:

Ce faceti ca sa va distrati in apa cand sunteti la >mare?

Răspuns Câştigător
| elleme a răspuns:

Fa-ti si tu un grup de prieteni [4-5 sau poate mai multi] luativa o minge cu voi si decetiva pe plaja. Intrati in apa si jucativa un fel de inghetata in apa adica aruncati mingea de la unul la altul dar din ce in ce mai repede. Daca vreo persoana nu a prins mingea puneti-l sa se duca dupa ea sau alte provocari[sa stea cu capul sub apa 8 secunde, se sa-l ingropati in nisip, etc]. Puteti si sa va spropiti cu apa.
Distractie placuta!

8 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Inot!

| Chelsea13 a răspuns:

Pai te poti juca cu mingea, concurs cine poate sta cel mai mult sub apa sau sa stopesti oamenii care abia au intrat in apa si le este frig.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.

Păi, mă bălăcesc cu sora mea.

Succes și distracție plăcută!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca se poate spune pe post tongue...Afara de asta, cea mai mare parte a timpului in apa o petrec...inotand straight face. funda?

| basty31 a răspuns:

O sugestie pentru tine. Daca esti cu pr l mare incearca sa va simtiti bine in apa amandoi cu chesti din astea romantice... nah sti uh

| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Ce poate face un om in apa? Se balaceste si inoata in prostie. Daca firea e mai copilaroasa, colacul se va adapta usor mediului inconjurator, omul putand astfel sa pluteasca pe apa{ca si in desenele cu tom&jerry laughing}.sau poate scufunda cativa "doritori". juca volei...etc etc

| Alessandra_6898 a răspuns:

Ma joc cu mingia cu fratiorul meu mai mic,Toata familia cu tata in frunte mergem cu colacii pana la geamandura, fac concurs de innot cu fratele meu, adun scoici si fac castele de nisip si il enervez pe tata ca sa vina dupa mine sa ma tranteasca in apa si fac concurs cu fratele meu cine isi tine respiratia cel mai mult in aparolling on the floorFundabatting eyelashes?

| Annd a răspuns:

Mănînc o șaorma.