| EmySweety a întrebat:

Ce site-uri frecventati cand sunteti plictisiti? happy

10 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Youtube.com

Www.fete24.info

www.suntfata.info

www.noifetele.ro

www.kudika.ro

www.egirl.ro

www.garbo.ro

www.ele.ro

www.eva.ro

www.tpu.ro

Www.mayra.ro

www.stardoll.com

www.mydivadoll.com

libertatea.ro

mircea badea.ro
radiozu.ro(farsele lui buzdugan)
facebook
hi5
clopotel.ro(teste)

| Ana-Maria94 a răspuns:

Twitte-rul, TPU, urmaresc seriale online pe Vplay.si c-am atat. a da si facebook da mai rar.

| M.madallina a răspuns:

Am cont pe bravonet.ro,si mai intru pe desenatori.ro sa vad ce s-a mai desenat

| Daiana90 a răspuns:

Facebook, TPU, youtube (pentru muzica sau filme) sau caut pe internet filme de groaza (ca alea imi plac) si daca vad dupa poza vreunul interesant atunci caut siteuri unde le pot vedea pe filmeonline.ro sau pe cinetube.es (este un site spaniol, filmul este tradus in spaniola si nu ma refer la subtitrare ci vocile actorilor) sau caut filmul pe youtube.mai intru la teste online sau alte teste...nu stiu...gasesc euhappy >big grin

| SheCanFlyy a răspuns:

Pai Facebook, Twitter, TPU, YouTube si site-uri despre vedete.

| Deea :x a răspuns:

TPU, ma mai uit pe Hi5, mai joc Barn Buddy... Youtube big grin Clopotel si cam atat happy

| SupraDozaDeVise a răspuns:

TPU, hi5.
Oracolulmeu.ro
Etc;-j

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai des TPU si site'uri despre relatii, dragoste, frumusete, cosmetica.chatterbox.