| CyLvEr a întrebat:

Ce faceti cand nu sunteti la calculator sau la tv?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Da, si eu fac asa uneori, dar nu desenez in pat, ci scriu, daca am vreo idee (nu stiu de ce, dar nu pot sa desenez ca lumea decat la birou).
Cel mai mult imi place sa desenez design-uri pentru tatuaje, cranii care sa arate cat mai realist si diferite stiluri de scris. Imi plac si portretele, insa mai am ceva de lucru la capitolul asta pana sa reusesc sa le fac sa arate asa cum imi doresc. Uneori desenez si anime, insa mai rar, dar obisnuiesc sa ma uit la anime destul de mult.

15 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

La TV ma uit doar foarte rar, iar atunci cand nu sunt pe Internet, citesc (ca si genuri: horror, mystery, fantasy, istorice, aventura, filozofie, politiste etc.), mai exersez la chitara, cand am chef sa mananc vreun fel anume, gatesc, desenez sau pictez, mai ies cu niste prieteni sa bem ceva, ma plimb sau uneori pur si simplu stau in pat si ascult muzica.

| CyLvEr explică (pentru thegatekeeper):

Ce ironie, eu cateodata pun muzica la calculator, imi iau o foaie, un creion si ma pun in pat sa desenez.
Ce iti place sa desenezi cel mai mult? Mie personaje din anime, sunt usor de desenat...chiar daca nu sunt fanul anime-urilor.

| CyLvEr explică (pentru thegatekeeper):

Eu ma uit la anime pentru idei de desenat, si la portrete sunt praf, fac niste desene cu niste fete ca mingi de fotball american laughing.

| thegatekeeper a răspuns (pentru CyLvEr):

Da, si eu fac asa uneori, dar nu desenez in pat, ci scriu, daca am vreo idee (nu stiu de ce, dar nu pot sa desenez ca lumea decat la birou).
Cel mai mult imi place sa desenez design-uri pentru tatuaje, cranii care sa arate cat mai realist si diferite stiluri de scris. Imi plac si portretele, insa mai am ceva de lucru la capitolul asta pana sa reusesc sa le fac sa arate asa cum imi doresc. Uneori desenez si anime, insa mai rar, dar obisnuiesc sa ma uit la anime destul de mult.

| danielaxyz a răspuns:

Chestii de infrumusetare(epilat, masti, ma coafez, manichiura, etc)

| frida0purple a răspuns:

Sunt pe afara, sau fac exercitii fizice, sunt la baie, citesc, mananc, fac ordine, scriu...

| Sheisshe a răspuns:

Ma plictisesclaughing

| CyLvEr explică (pentru Sheisshe):

Si, nu citesi si tu o carte sau sa faci exercitii fizice sai temele?

| Sheisshe a răspuns (pentru CyLvEr):

Teme nu amlaughingde citit, da citesc "Secretul Ariei" si exerciti...nu mai faclaughing

| M25M a răspuns:

De obicei citesc sau sunt cu prietenii la un suc sau la o carte.

| Lauria a răspuns:

Citesc sau ies pe afara.

| CyLvEr explică (pentru Lauria):

Ce iti place sa citesti?

| Lauria a răspuns (pentru CyLvEr):

De obicei îmi place citesc cărți de genul fantasy dar acum citesc "Căƒrtile vraciului".

| Krsz a răspuns:

Afara, sau cu telefonul in mana, citesc, sau scriu, ori la masa, ori in baie, exista multe posibilitatilaughing

| CyLvEr explică (pentru Krsz):

Ce iti place sa citesti cel mai mult? Ai combina cititul cu statulin baie?

| Krsz a răspuns (pentru CyLvEr):

Poate vreodata in cada, inca nu am incercathappy ce sa citesc? hm... momentan mi s-a pus pata pe agatha christie