| Antonia90 a întrebat:

Ce faceti cand va plictisiti?laughing (stiu ca mai sunt multe intrebari de genu` asta, dar am pus-o de plictiseala) laughing
Sincer, acum ma plictisesc de moooooaaarteeeeeeee!
(nu`mi spune`ti sa ies afara, ca e preaaa caaaldd)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e muultt prea cald afara. Si eu ma cam plictisesc dupa-masa, dar asta e situatia, inca n-am intrat cum trebuie in vacantalaughing.
Porneste winap-ul, ia-ti o sticla de apa rece in fata si raspunde la intrebari pe TPUbig grin. Bine, ai mai putea privi un film, citi o carte sau desena.

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citeste o carte.

| anad a răspuns:

Astept sa mor intr-un final de plictiseala sau sa ma plictisesc de plictiseala, astept sa-mi fie si lene si ma apuc de facut ceva util: meditez asupra scurgerii ireversibile a timpului!

| Vizitiul a răspuns:

Ma pun la un film, citesc o carte, ies cu amici la un suc, ma odihnesc. Sunt multe chestii pe care le poti face, dar iti trebuie putina inspiratiehee hee.

| Cromasston a răspuns:

Citesc o carte, ma plimb sau ascult muzica.

| stefangeles a răspuns:

Scoate-ti un joc care crezi ca-ti place si joaca big grin... daca nu cauta iduri la nimereala de mess si cunoaste oameni noi big grin intra pe un chat cu nume de fata si razi de te strici la declaratii de dragoste lamentabile, iesi la o terasa cu o persoana placuta sie laughing eu acum citesc pe net niste chestii interesante acu o ora jucam Darts cu frati-miu si mai tarziu mergem la o baie la Siret big grin deci poti merge la un strand ceva sunt multe chestii care te fac sa scapi de sentimentul de plictiseala, citeste o carte big grin

| Mirii (:. a răspuns:

Eu ma pun sa dorm cu tv-u aprins.nu chiar sa dorm sa stau cu ochii inchisi in pat gandindu-ma love struck.Sa vorbesc la telefon muult laughing[1-2 ore pe zi], cateodata citesc, uneori ma uit la un film pe net, chem pe cineva la mine, multe laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ma plictisesc incerc sa desenez, sa asculta muzica, sau ies afara si ma apuc sa fotografie toata naturahappy. Apoi intru in casa bag pozele in pc si le editez stil"color splash" Simplu si placut...asta ma scoate din toata starea mea de plictiseala si imi da activitate pentru ca stau concentrata ca totul sa iasa binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pai desenez mai ma uit la o telenovela, imi mai fac temele dar mai rar, ma aranjez si plec la o plimbare ori merg la un suc cu prietenele